Mac Servisi, Bilgisayar Servisi 0212 599 39 49

Mac Servisi

BoraNET Mac Servisi , tum Macintoshların problem ve ariza gidermelerinde profesyonel cozumler sunmaktadir.

BoraNET Mac  Servisi , anakart tamiri, chip degisimi ve onarimi gibi islemleri kendi bunyesinde yapmakla birkikte, onarimi olan parca icin 3 ay onarim garantisi vermektedir. Bu kapsam dahilinde onarımı yapılan ürününüzle ilgili garanti süresince aynı arızadan dolayı ikinci ücreti ödemeden servis alabilirsiniz.

BoraNET Mac Servisi ayni zamanda profesyonel web tasarim hizmetleri de vermektedİr. Yaptigimiz siteler yeni turk ticaret kanunu taslaklarina uygun olup, istediginiz zaman kendiniz de guncelleyebilir, mali tablolarinizi ekleyebilir, finans bilgilerinizi paylasabilirsiniz.

BoraNET Macintosh Servisi bu hizmetlerin yani sira, eta bayiligi, akinsoft bayiligi ve kaspersky yetkili satis noktasidir. Bir cok devlet kurum ve kurulusuna satis ve destek hizmeti vermistir.

BoraNET Mac ve Bilgisayar Servisi olarak her daim sizin ve firmanizin cikarlari dogrultusunda yaninizdayiz. 2003 senesinden günümüze her türlü bilgi işlem ve bilgisayar teknik konularında siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatla vermeyi hedeflemektedir.

mac servisi Apple sistemleri ve ürünleri ile ilgili, donanımlı ve yetkili personeli ile profosyonel teknik servis hizmeti vermektedir. Dünya ile aynı anda Apple sistemleri ve ürünlerinin kaliteli teknik hizmetini sizlere sunmaktadır.