Mac Servisi, Bilgisayar Servisi 0212 599 39 49

Adalar Mac – (Apple) Servisi

Adalar Mac – (Apple) Servisi olarak macintosh (Macbook Pro , MacAir , Mac Mini ve iMac ) arızlarınıza yazılımsal sorunlarınıza ve oem parça ihtiyaçlarınıza (klavye ,lcd panel ,retina ekran ,kasa ,ram ve ssd kart) garantili değişim yapmaktadır.

Adalar Mac – (Apple) Servisi

Boranet markasıyla ;
Eta Bayiliği,Microsoft İş Ortaklığı,Kaspersky Çözüm Ortaklığı ( Trusted Reseller ) ,Akınsoft Bayiliği yanı sıra Adobe ve Corel Draw ürünlerinizi lisanslama konusunda da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Bu ve benzeri lisans sorularınız için www.openlisanslama.com ve www.boranet.com.tr adreslerimize bakabilirsiniz. (-Sultanmurat Mac Servisi )

Adalar Mac Servisi

Adalar Mac Servisi

Adalar Mac – (Apple) Servisi olarak, İstanbul ilinde her semte servisimiz bulunmaktadır.

Boranet Bilgisayar Servisi; Microsoft Partnerliği , Kaspersky Çözüm Ortaklığı, Akınsoft Bayiliği ve Eta Bayiliği ile de ayrıca hizmetler sunmaktadır.

Sizler de bilgisayar servisi anlamında kaliteli ve güler yüzlü hizmet almak için her daim bizleri arayabilirsiniz.

Servis prosedürümüz; müşterimiz bize ister telefonla, ister maille, isterse sayfamızda bulunan servis talep formunu doldurarak ulaşır. Servis merkezimize gelen çağrı yetkili arkadaşlar tarafından teknik ekibimize aktarılarak, bilgisayar servisi isteyen müşterimiz teknik ekip tarafından telefonla aranır. Müşterimizin sorununu ilk aşamada telefonla tespit etmeye çalışan ekibimiz sorun basitse ücretsiz olarak telefon desteği ile soruna müdehale ederek müşterimizin problemini o anda çözer. Ücretsiz telefon desteği hizmetimiz sayesinde danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

MacOsX Kurulumu kapsamında, isterseniz sadece MacOsX kurulumunuz yeniden yapılandırılır, isterseniz mevcut MacOsX yazılımınıza ilave Microsoft Windows işletim sisteminiz kurulur.

Notebook tamiri kapsamında, anakart tamiri, lcd panel değişimi, harddisk değişimi, ram yükseltme, işletim sistemi kurulumu ve lisanslaması, Kasa tamiri, şarj giriş soketi değişimi, Notebook adaptör ve Notebook batarya satışı ve bir çok konuda desteği bizim bünyemizden alabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetlerimiz arasında; Alan adınızın sorgulanması, hosting servisinizin kendi serverlarımızda açılması ve yapılandırılması sonucu istediğiniz kurumsal maillerin oluşturulması, web sayfalarınızın tasarımlanması ve yayınlanması ile birlikte SEO desteğinizi de kendi bünyemizde yapabilmekteyiz.

SEO Hizmeti; Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO hizmetimizde, isterseniz varolan web sayfalarınızın güncellenerek arama motorlarına uygun hale getirilir, isterseniz sıfırdan bir web sayfası yapılarak arama motorlarında üst sıralara taşınabilir.

Microsoft Lisanslama; Firmanızda bulunan bilgisayarlarınızın Microsoft tarafından lisanslı olup olmadığının kontrol edilmesi, varsa eksik lisanslarınızın doğru lisanslama modelleri ile lisanslanması ve bir çok yazılım lisanlama hizmetini kapsamaktadır.

Akınsoft Lisanslama; Yazılım sektörünün lider isimlerinden AKINSOFT firmasının 6 senedir bayiliğini yapmakla birlikte, bir çok firmanın muhasebe programını Akınsoft Wolvox programı ile lisanslamış bulunmaktayız. Aynı zamanda birçok sektörel programı da bünyesinde barındırmaktadır.  Akınsoft firmasının programlarını AKINSOFT sayfamızda bulabilirsiniz.

Eta Lisanslama; Eta yazılımını duymayanınız yoktur sanırım. Biz de Boranet Bilgisayar olarak, 2007 senesinden günümüze ETA firmasının bayiliğini yapmaktayız. ETA Lisans satışı, kurulumu, yeni yıla devir işlemleri gibi bir çok teknik ve satış içeriğini bizden temin edebilirsiniz.

Mac Servisi

 • Mac Satışı ve tamiri,
 • Mac Os X Kurulumu,
 • Mac Windows Kurulumu,
 • Notebook Satışı ve tamiri,
 • Network (Ağ) Kurulumu,
 • Server Kurulumu,
 • Lisanslama Hizmeti
 1.    Microsoft Lisanslama,
 2.    Adobe Lisanslama,
 3.    Corel Lisanslama,
 4.    Kaspersky Lisanslama,
 5.    Eta Lisanslama,
 6.    Akınsoft Lisanslama,
 • Web Tasarım Hizmetleri,
 1. Alan Adı Satış,
 2. Hosting Satış,
 3. Kurumsal Mail oluşturma ve kurma,
 • OEM Satış,
 • Sarf Malzeme Satışı,

Macintosh uzman kadromuz sizi en kısa sürede ve de en uygun fiyata ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.